DARMOWA
WYCENA
Przejdź do: bezpłatnej wyceny
naszych usług

O nas

Agencja reklamowa Sequence - Twój sposób na
  • sukces.
  • biznes.
  • przyszłość.


Strony internetowe

Strona internetowa to pierwszy krok do pozyskania klienta w Internecie. Ze względu na szybki wzrost wykorzystania urządzeń mobilnych do poruszania się po sieci, strona responsywna to absolutna konieczność.

Sklepy internetowe

Jeśli planujesz lub chcesz zwiększyć sprzedaż w internecie, nie mogłeś lepiej trafić. Naszym doświadczeniem pomożemy Ci wedrzeć się do świata e-commerce i osiąść w nim na stałe.

SEO/SEM

Pozycjonowanie stron, czy prowadzenie kampanii AdWords to dla nas chleb powszedni. Twoja strona może zarabiać więcej niż myślisz i docierać do szerszego grona klientów.

Gadżety reklamowe

Upominki reklamowe to świetny sposób na pozostanie w pamięci klientów na długo. Wszystkie proponowane przez nas gadżety reklamowe zostaną oznaczone logo Twojej firmy.

Poligrafia

W agencji reklamowej nie może zabraknąć projektowanych na zamówienie materiałów reklamowych. Od zaskakującej wizytówki, poprzez teczki reklamowe, na ozdabianych katalogach produktów (nie)kończąc. Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu.

Systemy wiestawiennicze

Jeśli chcesz uczestniczyć w targach branżowych, musisz przyciągnąć uwagę klienta. W takim przypadku sprawdzają się systemy wystawiennicze. Nasza agencja reklamowa przygotuje dla Ciebie całe stoisko targowe.
0
+
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Wypitych kaw dziennie
0
+
Wyprodukowanych upominków

Strony internetowe

Naszą główną działalnością jest produkcja stron internetowych. W agencji reklamowej, nie może zabraknąć responsywnego serwisu internetowego. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność usługową, sklep stacjonarny, czy sprzedaż przez internet – My Ci to ułatwimy.

Wdrożenia w %

  • CMS Made Simple
  • Prestashop
  • WordPress
  • Inne