DARMOWA
WYCENA
Przejdź do: bezpłatnej wyceny
naszych usług

Blog

Certyfikat bezpieczeństwa SSL- czym jest i komu jest potrzebny?

“NOT SECURE”, czyli “Strona niezabezpieczona!”  O co chodzi? Google informuje, że od października 2017 roku wyszukiwarka Chrome (wersja 62) zacznie dla niektórych stron wyświetlać ostrzeżenie o braku odpowiedniego zabezpieczenia strony WWW. Taki komunikat będzie wyświetlany na stronach HTTP zawierających formularze do uzupełnienia (a więc przede wszystkim w przypadku sklepów internetowych) oraz na wszystkich stronach w trybie Incognito.  (więcej…)

Modernizacja zakończona!

Szanowni klienci. W dniu 9.2.2017, zgodnie z planem, o godzinie 8:15 wznowiliśmy świadczenie usług. W godzinach porannych mogli Państwo jeszcze doświadczać problemów z wysyłaniem wiadomości, lecz wszystko już wraca do normy. Nowa konfiguracja sprzętowa działa stabilnie i o wiele szybciej niż poprzednia.

RemaDays 2017

Drodzy klienci ! W dniach 15-17 lutego, przebywamy na targach branżowych RemaDays Warsaw 2017 na które serdecznie zapraszamy ! Targi RemaDays odbywają się co roku. Od wielu lat cieszą się zainteresowaniem wystawców i odbiorców. Dla tego też nas nie może tam zabraknąć! Do zobaczenia na RemaDays!

Serwer update

Szanowni Państwo. Na przełomie stycznia oraz lutego 2017 roku, planowany jest update sprzętowy jednego z naszych serwerów. Możliwe że przez około 15-30 minut będą Państwo mieli problemy z połączeniem się ze swoją strona internetową lub pocztą e-mail. O dokładnej dacie planowanej modyfikacji, poinformujemy w osobnej wiadomości.